Przejdź do treści
↖ przejdź do listy klubów
Polonia Bytom herb

Polonia Bytom

Ostatni meczwszystkie
PoloniaPolonia Bytom herb3:2Chrobry Głogów herbChrobry1 30717.10.2026 15:30

Średnia

1 615

+29%vs. 2025/2026
Mecze6
Top meczvsRuch Chorzów herb2 273
Najgorszy meczvsChrobry Głogów herb1 307
Ranking36/54

2025/2026I liga

Średnia

1 248

+23%vs. 2024/2025
Mecze17
Top meczvsRuch Chorzów herb2 200
Najgorszy meczvsGórnik Łęczna herb802
Ranking38/54

Wszystkie sezony

Średnia

1 353

Mecze106
Top meczvsRuch Chorzów herb6 000
Najgorszy meczvsOlimpia Grudziądz herb283
Ranking39/88

Sezon po sezonie

frekwencja sezon po sezonie

Statystyki frekwencji klubu według sezonów
sezonpoziomŚrednialigaogółemNajlepszy meczNajgorszy mecz
2026/20271 615+29%13/1836/54
Polonia Bytom herb0:0Ruch Chorzów herbRuch2 27318.09.2026 20:45
Polonia Bytom herb3:2Chrobry Głogów herbChrobry1 30717.10.2026 15:30
2025/20261 248+23%15/1838/54
Polonia Bytom herb0:1Ruch Chorzów herbRuch2 20008.03.2026 14:30
Polonia Bytom herb2:2Górnik Łęczna herbGórnik80228.11.2025 18:00
2024/20251 012+35%3/1836/54
Polonia Bytom herb3:1Resovia herbResovia1 17824.08.2024 15:45
Polonia Bytom herb4:2Zagłębie II Lubin herbZagłębie II L.75418.09.2024 19:00
2023/2024750+2%10/1846/54
Polonia Bytom herb1:1Pogoń Siedlce herbPogoń1 17802.09.2023 17:45
Polonia Bytom herb2:1Olimpia Grudziądz herbOlimpia28325.11.2023 17:00
2016/2017732-22%8/1840/52
Polonia Bytom herb2:0ROW 1964 Rybnik herbROW 19641 32831.03.2017 19:00
Polonia Bytom herb1:1Rozwój Katowice herbRozwój40328.04.2017 19:00
2015/2016933-74%5/1836/52
Polonia Bytom herb0:1GKS Tychy herbGKS T.1 47713.03.2016 16:00
Polonia Bytom herb1:4Znicz Pruszków herbZnicz73202.04.2016 17:00
2010/20113 61715/1615/16
Polonia Bytom herb1:0Ruch Chorzów herbRuch6 00018.09.2010 19:15
Polonia Bytom herb1:1GKS Bełchatów herbGKS B.2 30026.02.2011 14:45

Mecze

filtruj po roli
filtruj po sezonie
filtruj po przeciwniku
sortuj po dacie lub frekwencji
na stronę
  1. PoloniaPolonia Bytom herb3:2Chrobry Głogów herbChrobry1 3072026/2027 • I liga • 17.10.2026 15:30
  2. PoloniaPolonia Bytom herb0:0Ruch Chorzów herbRuch2 2732026/2027 • I liga • 18.09.2026 20:45
  3. PoloniaPolonia Bytom herb0:0Podbeskidzie Bielsko-Biała herbPodbeskidzie1 6962026/2027 • I liga • 06.09.2026 17:00
  4. PoloniaPolonia Bytom herb2:2Pogoń Grodzisk herbPogoń1 3702026/2027 • I liga • 22.08.2026 15:30
  5. PoloniaPolonia Bytom herb2:2Pogoń Siedlce herbPogoń1 5262026/2027 • I liga • 07.08.2026 18:00
  6. PoloniaPolonia Bytom herb4:3Warta Poznań herbWarta1 5182026/2027 • I liga • 24.07.2026 18:00
  7. PoloniaPolonia Bytom herb1:3Śląsk Wrocław herbŚląsk1 8052025/2026 • I liga • 17.05.2026 20:15
  8. PoloniaPolonia Bytom herb3:2Polonia Warszawa herbPolonia1 5102025/2026 • I liga • 04.05.2026 18:00
  9. PoloniaPolonia Bytom herb1:1Wisła Kraków herbWisła K.2 0022025/2026 • I liga • 12.04.2026 14:30
  10. PoloniaPolonia Bytom herb1:1GKS Tychy herbGKS T.1 5132025/2026 • I liga • 21.03.2026 19:30
  11. PoloniaPolonia Bytom herb0:1Ruch Chorzów herbRuch2 2002025/2026 • I liga • 08.03.2026 14:30
  12. PoloniaPolonia Bytom herb1:1Pogoń Siedlce herbPogoń1 0202025/2026 • I liga • 22.02.2026 17:30
  13. PoloniaPolonia Bytom herb2:3ŁKS Łódź herbŁKS1 6002025/2026 • I liga • 07.02.2026 19:30
  14. PoloniaPolonia Bytom herb2:0Chrobry Głogów herbChrobry1 0202025/2026 • I liga • 07.12.2025 17:30
  15. PoloniaPolonia Bytom herb2:2Górnik Łęczna herbGórnik8022025/2026 • I liga • 28.11.2025 18:00
  16. PoloniaPolonia Bytom herb4:1Stal Mielec herbStal M.8502025/2026 • I liga • 22.11.2025 19:30
  17. PoloniaPolonia Bytom herb2:0Znicz Pruszków herbZnicz9402025/2026 • I liga • 02.11.2025 17:00
  18. PoloniaPolonia Bytom herb0:0Odra Opole herbOdra1 1782025/2026 • I liga • 19.10.2025 12:00
1 / 6

Wyświetlono 1–18 z 106 meczów